Lze se nechat rozvést rychle, kvalitně a za dobrou cenu?

Je to možné, jen musíte vědět jak na to.

banner

Věděli jste, že rozvod manželství je vyhodnocen jako druhá nejtěžší životní událost po smrti partnera?

Rozvod manželství je bezpochyby složitým obdobím pro každého, kdo jim musí projít. Ať se chceme rozvést, nebo jsme do této situace vrženi okolnostmi, vždy platí, že staré jistoty přestávají existovat a před námi je zcela neznámá životní etapa, doprovázena obavami a otázkami jak o budoucnost vlastní, tak o budoucnost našich dětí či společného majetku.

Nekonečné tahanice a výdaje za rozvod

Proces rozvodu je doprovázen citovými i majetkovými ztráty. Manželé spolu ne vždy umí komunikovat. Mnoho situací je konfliktních a výsledkem jsou dramatické a nekonečně dlouhé tahanice o děti a majetek, ze kterých stejně vyjdete jako poražení a navíc nesmiřitelně rozhádaní se svým partnerem. Tímto pak trpí především děti. Rozvody také mohou znamenat značnou finanční zátěž, která je často prohloubená dalšími výdaji, třeba za nové bydlení. Přičteme-li si k těmto věcem možnost narazit na nezkušeného advokáta s nedostatkem empatie, který celou situaci spíše komplikuje, pak výsledný obrázek není opravdu růžový.

Vše nemusí být tak tak černé jak vypadá

Víme v jak těžké životní situaci se nacházíte. A nebojte se, nejste na to sami. Jsme připraveni vám pomoci a provést vás celým procesem rozvodu.

Zprostředkujeme vám naše bohaté zkušenosti. Povedeme pro vás i účinná mimosoudní jednání s protistranou k tomu, aby se vše s předstihem vyřešilo ještě před započetím samotného soudního řízení tak, aby mezi manžely mohly být pokud možno zachovány přátelské vztahy. Otevřeme spolu dveře k vaší další životní etapě.

Víme, že máte obavy jestli pro Vás bude právní služba finančně dostupná. Pokud je celé řízení komplikované a sporné, zbytečně se spor táhne a je nákladnější. Pokud jsou ale manželé alespoň minimálně domluveni, každý kdo naši kancelář navštíví a sjedná si s námi schůzku, nikdy neodejde s tím, že na právní službu námi poskytovanou nemá. Navíc platby probíhají formou záloh. Své finance tak máte neustále pod kontrolou.

Když si zaplatíte službu, tak očekáváte výsledek a dobře odvedenou práci. S klidným srdcem můžeme říci, že pracujeme velmi rychle a efektivně a snažíme se Vám v rámci naší efektivity šetřit peníze. Když uděláme práci rychle a kvalitně, zaplatíte méně. Současně v rámci sporné agendy pro Vás najdeme to nejrozumnější řešení.

Klienti mají obvykle obavy (a je jedno zda je to otec nebo matka) z toho, jakým způsobem se dohodnou na dětech, protože ne vždy spolu umí manželé komunikovat. Od toho jsme tu také my. Předcházíme konfliktům mezi partnery a v rámci právního zastoupení a jednání s protistranou hledáme nejvhodnější řešení. 

S rozvodem přicházejí také starosti s bydlením. I v tomto směru jsme připraveni Vám pomoci. Máme velmi zkušené advokáty z oblasti rodinného práva.

Spolu to zvládneme.

S čím vám pomůžeme

 • Pomůžeme vám s mimosoudním jednáním
 • Zastoupíme vás u soudu
 • Podáme návrh na rozvod sporný a nesporný
 • Zajistíme mediační činnost
 • Připravíme dohody o vypořádání společného jmění manželů

Kdo vám bude na blízku

V našem oboru jsme zkušení specialisté, s bohatou praxí, naprosto diskrétní a profesionální. Většinou se naši klienti setkávají s tím, že advokát jim nepřijde osobní a empatický. Budeme, a to je naše velká priorita, s vámi skutečně spolupracovat s osobním přístupem. Jsme empatičtí, dokážeme se vcítit do vaši kůže a budeme Vám říkat pravdu. Budeme Vám oporou a můžete se na nás kdykoliv obrátit během celého procesu rozvodu.

Mgr. Erika Vejmelková je absolventkou Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, kterou absolvovala v letech 2006 - 2011. Po ukončení studia nastoupila téhož roku do advokátní…

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál je absolventem Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, kterou absolvoval v roce 2004. Po ukončení studia nastoupil téhož roku na exekutorský úřad…

“Advokátní kancelář Dostál a partneři mohu jen doporučit, našla jsem zde tým odborníků díky nimž rozvod proběhl rychle a hladce, ale i podporu v těžkých časech.“

Jana S.

Vykročte na novou etapu svého života

Udělejme spolu první krok za novým životem. Pro začátek nás jen kontaktujte, popovídáme si spolu, probereme vaši situaci a doporučíme další kroky. Získáte nejen rady odborníků, ale i partnery, na které se budete moci kdykoliv obrátit s otázkami které vás trápí. Provedeme vás celým procesem rozvodu, zastoupíme Vás u soudu, připravíme dohody a návrhy tak, aby jsme vše dotáhli do zdárného konce a Vy mohli vykročit na slunečnější etapu vašeho života. Od nás očekávejte dobře a rychle odvedenou práci, porozumění a naslouchání.

Bez právního zastoupení
V rámci dohody bez dětí
5000 Kč bez DPH
 • Zpracujeme dohodu o vypořádání společného jmění manželů.
 • Zpracujeme návrh na schválení dohody o vypořádání společného jmění manželů.
 • Zpracujeme návrh na rozvod manželství.
Kontaktovat
Bez právního zastoupení
V rámci dohody s dětmí
8000 Kč bez DPH
 • Zpracujeme dohodu o vypořádání společného jmění manželů.
 • Zpracujeme návrh na schválení dohody o vypořádání společného jmění manželů.
 • Zpracujeme návrh na rozvod manželství.
 • Zpracujeme dohodu na úpravu a pěči o nezletilé děti.
 • Zpracujeme návrh na schválení dohody úpravy a péči o nezl. děti.
Kontaktovat
S právním zastoupením
8000 Kč bez DPH
+2500 Kč/hod bez DPH
 • Zpracujeme dohodu o vypořádání společného jmění manželů.
 • Zpracujeme návrh na schválení dohody o vypořádání společného jmění manželů.
 • Zpracujeme návrh na rozvod manželství.
 • Zpracujeme dohodu na úpravu a pěči o nezletilé děti.
 • Zpracujeme návrh na schválení dohody úpravy a péči o nezl. děti.
 • Zastoupení před soudem (hodina právní služby činí 2500 Kč bez DPH + cestovné).
Kontaktovat

Ceny nezahrnují další jednání s klientem a protistranou a soudní poplatek.

Navíc od nás dostanete

plus

Platby formou záloh. Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

plus

Úvodní  osobní 30ti minutovou konzultaci zdarma s jedním 
z našich specialistů. 

odbornost
Profesionální pomoc při řešení problému týmem odborníků.
rychlost
Garantujeme rychlé řešení vašeho případu.
cena
Vaše výdaje máte pod kontrolou. Předem víte, kolik přesně zaplatíte.

Pojďme to řešit.
Začněte zase normálně žít

Začněme tak, že nám jednoduše zavoláte, nebo napište a domluvíme si informativní, osobní schůzku, která je zdarma.  Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky. Je to snadné. Spolu to zvládneme. Těšíme se na Vás a přejeme Vám lepší časy.

Začít / Konzultace zdarma