Pracovní právo

Ať jste na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele a řešíte pracovně právní problém (ukončení pracovní poměru dohodou, okamžitým zrušení pracovního poměru) nebo potřebujete jen sepsat pracovní smlouvu, dohodu o pracích konaných mimo pracovní poměr (DPP, DPČ) jsme připraveni našim klientům podat pomocnou ruku.

S čím vám pomůžeme

  • zpracování pracovních smluv, dohod o pracovní činnosti, dohod o provedení práce, dohod o srážkách ze mzdy, pracovních řádů, mzdových předpisů, atd.

  • posouzení otázek skončení pracovního poměru, nároků na odstupné, náhrady za dovolenou, překážky v práci na straně zaměstnavatele apod.

  • nároky z pracovních úrazů

Pracovní právo

Cena

Cena za poskytování právních služeb se řídí vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). Platby probíhají po zálohách (formou záloh). Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

Průběh

Neváhejte nám zavolat a domluvit si informativní, osobní schůzku, která je zdarma. Není nic jednoduššího. Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky.

Úspěšné případy

Máme více než 360 úspěšných případů.

Specialisté v oboru

Mgr. Erika Vejmelková

Mgr. Tomáš Malina

Slovo odborníka

Oblast pracovního práva zasahuje do našich životů každý den. Ať jste na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele a řešíte pracovně právní problém (ukončení pracovní poměru dohodou, okamžitým zrušení pracovního poměru) nebo potřebujete jen sepsat pracovní smlouvu, dohodu o pracích konaných mimo pracovní poměr (DPP, DPČ) jsme připraveni našim klientům podat pomocnou ruku.

Naše klienty zastupujeme v řízeních o neplatnosti výpovědi a okamžitého zrušení pracovního poměru, uplatňování nároků z pracovních úrazů a nemocí z povolání. Dále klienty zastupuje v oblasti náhrad za dovolenou, překážek v práci jak na straně zaměstnance, tak na straně zaměstnavatele.